تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - روشن: رحمتی و انصاری مؤثرترین بازیکنان استقلال بودند

روشن: رحمتی و انصاری مؤثرترین بازیکنان استقلال بودند

روشن: رحمتی و انصاری مؤثرترین بازیکنان استقلال بودند

روشن-رحمتی-و-انصاری-مؤثرترین-بازیکنان-استقلال-بودند

وبسایت رسمی برنامه نود -  پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم می‌تواند العین را در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد. 


به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن روشن ضمن بیان این مطلب در مورد حال عمومی‌اش گفت: سه‌شنبه هفته گذشته با خواسته خودم از بیمارستان مرخص شدم، چون نمی‌خواستم دیگر بیماران اذیت شوند! باید از پرسنل بیمارستان تشکر کنم. الان هم حالم بهتر شده هر چند کمی سوزش و درد دارم.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد استقلال در فصل جاری تصریح کرد: استقلال در مجموع عملکرد خوبی داشت ولی مهم این است که تیم فعلی برای فصل بعد حفظ شود و استقلال بتواند این نمایش را در آینده هم ادامه دهد. من بعید می‌دانم استقلال بتواند تمای نفراتش را حفظ کند، ولی امیدوارم برای فصل بعد هم تیم پرقدرتی بسته شود.

روشن در پاسخ به این سؤال که مؤثرترین بازیکن استقلال در فصل گذشته چه کسی بود، اظهار داشت: رحمتی و جابر انصاری مؤثرترین بازیکنان استقلال بودند و در بعضی بازی‌های مهم خودشان را به خوبی نشان دادند. البته فکر می‌کنم در این تیم همه زحمت کشیدند و نمی‌توان از یک نفر نام برد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال همچنین راجع به بازی برابر العین امارات تأکید کرد: کار استقلال بازی به بازی سخت‌تر می‌شود. العین تیم ضعیفی نیست، ولی فکر می‌کنم آنها نسبت به سال‌های گذشته ضعیف‌تر شده‌اند. استقلال می‌تواند از سد العین عبور کند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد. من برای سه نماینده ایران در آسیا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مقابل رقبای‌شان پیروز شوند.
طبقه بندی: نقل و انتقالات 96، اخبار استقلال،

تاریخ : شنبه 23 اردیبهشت 1396 | 04:01 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها