تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - بیانی: استقلال چون استرس نداشت روان بازی کرد

بیانی: استقلال چون استرس نداشت روان بازی کرد

بیانی: استقلال چون استرس نداشت روان بازی کرد

بیانی-استقلال-چون-استرس-نداشت-روان-بازی-کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: العین بهترین بازیکن آسیا را در ترکیب تیمش دارد و کار استقلال در دور بعد مقابل این تیم سخت است.به گزارش وبسایت نود ، شاهین بیانی در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: استقلال خوب بازی کرد و فکر می‌کنم یکی از دلایل خوب بازی کردن استقلال بدون استرس بودن تیم بود. تیم از قبل صعودش مشخص بود و به همین خاطر یک بازی روان را انجام داد.

وی افزود: در دور بعد مطمئنا تیم‌ها با این شرایط به میدان نخواهند آمد و فضای گلزنی بسته‌تر خواهد شد و دیگر آنجا جای اشتباه کردن نیست. مطمئن هستم علیرضا منصوریان به فکر بازی آینده خواهد بود و برای آن مسابقه تدبیری ویژه اتخاذ خواهد کرد.

مدافع سابق استقلال در خصوص تعویض امید ابراهیمی در اوایل نیمه دوم توسط منصوریان گفت: امید ابراهیمی بازیکنی غیرقابل جایگزین است و به نظرم کادر فنی ریسک خوبی کرد و حرکت تاکتیکی خوبی انجام داد اگر ابراهیمی کارت می‌گرفت ممکن بود بازی بعد را از دست بدهد. مهمتر از این مسئله حفظ امید ابراهیمی برای دیدار با العین بود که منصوریان این کار را انجام داد.

بیانی در خصوص تیم فوتبال العین گفت: العین تیم خوبی است ولی مهم اینجاست که جای اشتباه نداریم. فوتبال امارات کلا پیشرفت کرده و آنها بازیکنان خارجی زیادی دارند که می‌توانند به این تیم کمک کنند. به نظرم شاید آنها در مرحله بعد حتی بازیکن هم به تیم شان اضافه کنند. 

وی افزود: عمر عبدالرحمان بهترین بازیکن سال آسیا در ترکیب العین بازی می‌کند و آنها در تمام نقاط زمین مهره‌های خوبی دارند و مطمئنا کار استقلال سخت است.. باید در مسابقه رفت استقلال به گونه‌ای بازی کند که بتواند از بازی برگشت صعود را دشت کند.

بیانی در خصوص اینکه شاگردان منصوریان باید دیدار رفت را در تهران انجام دهند، گفت: اگر بازی اول در امارات بود خیلی بهتر می‌شد و ما شانس بیشتری داشتیم. ولی تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا باشد یا به موفقیت برسد به این مسائل نباید فکر کند. به نظرم قهرمانی استقلال در آسیا اصلا دور نیست و با این جوانان هر کاری در آسیا می‌توان انجام داد.
طبقه بندی: لیگ قهرمانان آسیا، اخبار استقلال،

تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 | 11:52 ق.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها