تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - استقلال۲ - ۱ التعاون عربستان / صعود آبی ها با گلزنی جابر و کاوه

استقلال۲ - ۱ التعاون عربستان / صعود آبی ها با گلزنی جابر و کاوه

استقلال۲ - ۱ التعاون عربستان / صعود آبی ها با گلزنی جابر و کاوه

استقلال2-1-التعاون-عربستان-صعود-آبی-ها-با-گلزنی-جابر-و-کاوه

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با برتری مقابل نماینده عربستان راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها شد.


به گزارش وبسایت نود ، تیم استقلال در آخرین هفته از  مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت ۲۰:۲۰ امشب (سه‌شنبه) در ورزشگاه حمد بن خلیفه قطر به مصاف التعاون عربستان رفت و موفق شد با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست دهد. در این دیدار که به میزبانی التعاون از گروه A در ورزشگاه حمد بن خلیفه دوحه قطر برگزار شد، جابر انصاری (۱۹) و کاوه رضایی (۷۶) برای استقلال و محمود الصیعری (۳۶) برای التعاون گلزنی کردند.

در دیگر دیدار این گروه که همزمان برگزار شد، تیم الاهلی امارت در زمین خود با نتیجه ۴ بر صفر برابر لوکوموتیو ازبکستان به برتری سید. به این ترتیب، الاهلی با ۱۱ امتیاز و به دلیل برتری در بازی مستقیم مقابل استقلال صدرنشین گروه و استقلال هم با همین امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند. شاگردان علیرضا منصوریان در دور بعد باید با تیم العین امارت روبرو شوند و الاهلی امارات هم با الاهلی عربستان رقابت خواهد کرد. بازی رفت استقلال مقابل العین امارات به میزبانی نماینده کشورمان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.ویدیو خلاصه بازی: التعاون ۱-۲ استقلال 

ترکیب التعاون: سلطان الغامدی، ریکاردو ماچادو، عبدالرحمن البرکه، محمود معاذ، مدالله العلیان، آلسانه اندیایه، سعید الدوساری(۶۲ - جهاد الحسین)، عبدالله الشمری، عبدالعزیز  الشرید(۳۰ - موسی الشماری)، محمود الصیعری و عبدالمجید السواط(۶۲ - الزین).

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون، هرایر مگویان، خسرو حیدری، امید ابراهیمی (۵۴ - فرشید باقری)، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری(۴۹ - محسن کریم)، علی قربانی (۷۳ - بهنام برزای) و کاوه رضایی.دقایق حساس

دقیقه ۱۲: سانتر زیبای خسرو حیدری با ضربه سر کاوه رضایی همراه شد که واکنش عالی دروازه بان التعاون را به همراه داشت تا یک صحنه زیبا در مسابقه رقم بخورد.

دقیقه ۱۸ ( گل اول استقلال - جابر انصاری ) : کار زیبای تاکتیکی بین بازیکنان استقلال در نهایت با پاس فوق العاده کاوه رضایی همراه شد و جابر انصاری با یک ضربه مجکم و روی پا گل اول استقلال را به ثمر رساند.

دقیقه ۲۷: ضربه از راه دور عبدالرحمن البراکت با واکنش زیبای رحمتی راهی کرنر شد.

دقیقه ۳۳: ضربه از راه دور بازیکن التعاون با واکنش مهدی رحمتی همراه شد و توپ مهار شد.

دقیقه ۳۵ ( گل اول التعاون - محمود السایاری ) : روی خطای ۲ ضربی که با اشتباه مهدی رحمتی همراه شد ، محمود السایاری پشت این توپ قرار گرفت و دروازه استقلال را باز کرد.

دقیقه ۴۳ : حرکات فوق العاده مهدی رحمتی ! او با مهار یک ضربه فنی بغل پا از پشت محوطه و بلافاصله بعد از این صحنه مهار یک ضربه سر از مهاجمان التعاون مانع از خوردن گل دوم استقلال شد . 

دقیقه ۵۸:حرکت انفرادی محسن کریمی با پاس کات بک او همراه شد و چرخش و ضربه زیبای کاوه رضایی را الغمد به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۶۷: ضربه آزاد زیبای بازیکن التعاون با دخالت مهدی رحمتی و برخورد به تیرک دروازه برگشت داده شد.

دقیقه ۷۶ ( گل دوم استقلال - کاوه رضایی ): توپ ربایی فرشید باقری و پاس در عمق این بازیکن به کاوه رضایی رسید و کاوه با یک بغل پای فنی و عالی دروازه حریف عربستانی را باز کرد.

دقیقه ۷۸ : ضربه السیاری از پشت محوطه جریمه از روی دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه ۹۲ : ارسال بازیکنان التعاون با واکشن دیدنی رحمتی برگشت داده شد و در ادامه مهاجم عربستانی باز هم توپ را به سمت دروازه زد که باز هم رحمتی واکنش دیدنی داشت و در دو صحنه دروازه استقلال را نجات داد.
طبقه بندی: لیگ قهرمانان آسیا، اخبار استقلال،

تاریخ : چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 | 10:45 ق.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها