تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره اظهارات سرمربی استقلال

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره اظهارات سرمربی استقلال

اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره اظهارات سرمربی استقلال

اطلاعیه-فدراسیون-فوتبال-درباره-اظهارات-سرمربی-استقلال

وبسایت رسمی برنامه نود -  فدراسیون فوتبال دربار اظهارات سرمربی استقلال اطلاعیه‌ای صادر کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی درج اخباری در خصوص تیم فوتبال جوانان، فدراسیون فوتبال اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:


پس از موفقیت چشمگیر تیم فوتبال ساحلی و قرار گرفتن این تیم در جمع چهار تیم برتر جهان، با نزدیک شدن به زمان برگزاری جام جهانی جوانان ۲۰۱۷ کره جنوبی، همه نگاه‌ها به تداوم افتخارآفرینی آینده سازان فوتبال ایران در این مسابقات است. بر این اساس، برنامه‌ریزی فدراسیون فوتبال برای موفقیت تیم‌های ملی در همه رده‌ها، مطابق برنامه تدوین شده در حال انجام بوده و خواهد بود و روند آماده سازی تیم جوانان هم با تلاش مسئولان و کادر فنی لایق و همچنین بازیکنان پرمایه آن ادامه دارد.

واضح است که  فوتبال یک کار دسته جمعی بوده و در این میان فدراسیون فوتبال با بررسی جمیع جهات و نگاه به همه  ظرفیت‌ها همواره در صدد بوده که با تقویت نقاط قوت و از بین بردن نقاط ضعف، مسیر موفقیت فوتبال ایران را هموار سازد و خود را میراث‌دار خوبی‌ها و بدی‌ها می‌داند. این موارد در ذات فعالیت دسته جمعی در فوتبال نهفته است و تلاش برای خدشه وارد کردن به ارکان فدراسیون فوتبال، منافع ملی فوتبال را تهدید می‌کند. به نظر می‌رسد در این روزهای حساس و سرنوشت ساز، مرزبندی‌های ساختگی در شرایطی که تیم جوانان ایران نیاز به آرامش دارد و باید در سایه اتحاد و وفاق ملی به جام جهانی کره جنوبی اعزام شود، جای تأمل دارد.

جدا از این رفتار، کردار و منش سرمربی تیم استقلال  که خود روزی سرمربی تیم امید بوده، هم در گذشته و حال همواره بر مبنای احترام و حمایت از تیم‌های ملی بوده است و اینکه در آستانه دیدار ملی و حساس استقلال، برداشت دیگری از رویکرد ایشان شود، از انصاف به دور است. برنامه‌های تیم جوانان طبق برنامه  به صورت دقیق پیش می‌رود و اگر این روزها درباره یک یا دو بازیکن بحث وجود دارد، به خاطر حضور باشگاههای آنها در لیگ قهرمانان آسیا است. مجموعه بازی‌های ملی در عصر حاضر، به رقابت‌های تیم ملی‌های ملی و همچنین مسابقات باشگاهی در عرصه‌های بین المللی اطلاق می‌شود.

ضمن اینکه فدراسیون فوتبال هم برنامه ریزی خود را برای تعامل هر چه بیشتر میان تیم‌های ملی رده‌های مختلف با باشگاه‌ها ادامه خواهد داد تا در این میان طرفین دچار صدمه نشوند.

فدراسیون فوتبال به برنامه ریزی گسترده خود در راه آماده سازی تیم ملی جوانان ایران ادامه خواه
طبقه بندی: نقل و انتقالات 96، مربی، اخبار استقلال،

تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 | 07:30 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها