تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - ساکت:منصوریان، قلعه‌نویی و حسینی بازیکنان‌شان را در اختیار تیم جوانان قرار می‌دهند

ساکت:منصوریان، قلعه‌نویی و حسینی بازیکنان‌شان را در اختیار تیم جوانان قرار می‌دهند

ساکت:منصوریان، قلعه‌نویی و حسینی بازیکنان‌شان را در اختیار تیم جوانان قرار می‌دهند

ساکتمنصوریان-قلعهنویی-و-حسینی-بازیکنانشان-را-در-اختیار-تیم-جوانان-قرار-میدهند

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیر تیم‌های ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد، زمان دقیق برپایی اردوی تیم ملی برای دیدار مقابل ازبکستان هنوز مشخص نشده است.به گزارش وبسایت نود ، محمدرضا ساکت در خصوص بازی تیم فوتبال جوانان ایران برابر سنگال، اظهار داشت: در حال حاضر ما پرتراکم‌ترین شرایط برای تیم‌های ملی کشورمان را داریم. تیم جوانان ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی کره جنوبی آماده می‌شود. از سوی دیگر تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ما پس از اردوی اصفهان روز شنبه برای حضور در رقابت‌های آسیایی عازم تایلند می‌شود. تیم ملی فوتسال هم از روز پنجشنبه برای برپایی اردوی تدارکاتی راهی شهرکرد می‌شود. دست آخر نیز در ماه آینده تیم ملی فوتبال بزرگسالان اردوی خود را برای دیدار با ازبکستان شروع می‌کند. این به نوعی نشان از کار فشرده فدراسیون فوتبال دارد.

وی ادامه داد: در خصوص بازی تیم‌های فوتبال جوانان ایران و سنگال این نکته را باید بگویم که تیم سنگال با صلاح‌دید خودش و با هزینه فدراسیون کشورش، قبل از مسابقات جام جهانی به کشور ما سفر کرده و دو دیدار دوستانه با تیم جوانان برگزار خواهد کرد که امیدوارم این دیدارهای تدارکاتی در راه آماده‌سازی شاگردان پیروانی مناسب باشد. باید تأکید کنم که تفاهم‌ خوبی بین‌ باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال و پیروانی، سرمربی تیم صورت گرفته است. با توجه به اینکه تیم‌های باشگاهی ما درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستند، مطمئناً بازیکنان جوان را در اختیار تیم ملی خواهند گذاشت.

مدیر تیم‌های ملی در خصوص اینکه مسئولان باشگاه استقلال صراحتاً اعلام کردند که نورافکن را به تیم جوانان ایران نخواهند داد، تصریح کرد: اصلاً باشگاه استقلال چنین موضوعی را مطرح نکرده است. شب گذشته (شنبه) شخصاً با افتخاری و منصوریان صحبت کردم و آنها اعلام کردند که دغدغه ما تیم جوان‌مان است. منصوریان، قلعه‌نویی و حسینی را می‌شناسم، هر سه از چهره‌هایی هستند که همیشه در عرصه ملی و باشگاهی پیشقدم بودند و هستند. مسلماً آنها بازیکنان جوان خود را در اختیار تیم جوانان می‌گذارند و مشکلی در این خصوص نداریم. 

وی افزود:‌ آنها شرایطی را اعلام کردند و بهتر بود در این زمان، بازیکنان جوان‌ تیم‌ها در اختیارشان قرار می‌گرفت تا مشکلی گریبان‌شان را برای لیگ قهرمانان آسیا نگیرد. در خصوص این موضوع تصمیم‌گیری با فدراسیون فوتبال ایران است و حتماً مصلحت فوتبال را در نظر خواهند گرفت.

ساکت با اشاره به برنامه‌های تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با ازبکستان، گفت: کادرفنی هم‌اکنون در حال پیگیری این موضوع  و برنامه‌ریزی است. کی‌روش هم در تهران حضور دارد و این بحث را رصد می‌کند، اما باید بگویم هنوز در خصوص وضعیت اردوها و زمان آغاز آنها چیزی به صورت قطعی اعلام و مشخص نشده است.
طبقه بندی: نقل و انتقالات 96، مربی، اخبار استقلال،

تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1396 | 07:25 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها