تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - چینی: رو سیاهی به ذغال ماند/نایب قهرمانی را به استقلالی‌های واقعی تبریک می‌گویم

چینی: رو سیاهی به ذغال ماند/نایب قهرمانی را به استقلالی‌های واقعی تبریک می‌گویم

چینی: رو سیاهی به ذغال ماند/نایب قهرمانی را به استقلالی‌های واقعی تبریک می‌گویم

چینی-رو-سیاهی-به-ذغال-ماندنایب-قهرمانی-را-به-استقلالیهای-واقعی-تبریک-میگویم

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی تیم فوتبال استقلال گفت: با نایب قهرمانی ما در لیگ برتر رو سیاهی به ذغال ماند.

به گزارش وبسایت نود ،علی چینی پس از نایب قهرمانی استقلال و پیروزی دو بر یک مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر فصل را سخت شروع کردیم با این حال خیلی تلاش کردیم و به موفقیت رسیدیم.

 منصوریان از کادر فنی خواسته بود با تمام توان کار کنند. با نایب قهرمانی ما روسیاهی به ذغال ماند آنهایی که موفقیت ما را دوست نداشتند اکنون دوست داشته باشند. من وارد جزئیات نمی‌شوم اما خود ذغال‌ها می‌دانند منظورم به چه کسانی است.


وی درمورد اینکه بهترین بازیکن این فصل استقلال چه کسی است،‌ گفت: واقعا از صمیم قلب می‌گویم تیم استقلال بهترین بازیکن ما بود همه جوانان خوب بودند از کاوه رضایی تا مهدی رحمتی نمی‌توان یک نفر را اسم برد. ۲۳-۲۲ بازیکن داریم که همه آنها تاپ‌ترین بازیکنان ایران هستند.

چینی درمورد قهر فرشید باقری گفت: چه قهری؟! او بعد از گل شادی نمی‌کند اما من متوجه چیزی نشدم. در رختکن هم اتفاق خاصی نیفتاد باید از هواداران استقلال تشکر کنم که در روزهای سخت ما را تنها نگذاشتند و پشت ما را خالی نکردند و بدون فحاشی و بی‌ادبی از ما حمایت کردند این نایب قهرمانی مبارکشان باشد. نایب قهرمانی لذت داشت. اوایل فصل در رده سیزدهم و چهاردهم بودیم. شروع خوبی نداشتیم اما کادر فنی زیر نظر منصوریان به موفقیت رسید. این نایب قهرمانی‌ را به استقلالی‌های واقعی تبریک می‌گویم مربی استقلال درمورد اینکه لیگ شانزدهم چگونه بود گفت لیگ بسیار خوبی بود سال به سال لیگ ما حرفه‌ای تر می‌شود و تیم‌ها قوی‌تر می‌شوند. امسال همه تیم‌ها قوی بودند، هیچ تیمی گارانتی برای بردن نداشت. پرسپولیس هم همینطور بود. همه تیم‌ها خوب هستند.

وی درمورد لیست جذب بازیکنان جدید گفت: هنوز هیچ چیز معلوم نیست این مساله بین منصوریان و باشگاه است.

چینی درمورد نقطه ضعف لیگ شانزدهم اظهار داشت: نقطه ضعف آنچنانی ندیدم. برگزاری مسابقات و همه چیز خوب بود شاید برای تیم‌هایی که در لیگ قهرمانی آ‌سیا بودند فشردگی بازی‌ها سخت بود هر بازی باید ۴-۳ تغییر می‌دادیم امیدوارم برنامه‌ریزی‌ها بهتر شود تا به مشکل برنخوریم.

وی درمورد جبارف گفت: این بازیکن برای استقلال بوده باید بیینیم چه پیش می‌آید.

چینی درمورد لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی سختی با التعاون داریم امیدوارم که صعودمان قطعی شود.

 
طبقه بندی: اخبار استقلال، بازی های لیگ،

تاریخ : جمعه 15 اردیبهشت 1396 | 12:49 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها