تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - دایی: نقشه کشیده بودند پرسپولیس را در لیگ و استقلال را در جام حذفی قهرمان کنند

دایی: نقشه کشیده بودند پرسپولیس را در لیگ و استقلال را در جام حذفی قهرمان کنند

دایی: نقشه کشیده بودند پرسپولیس را در لیگ و استقلال را در جام حذفی قهرمان کنند

دایی-نقشه-کشیده-بودند-پرسپولیس-را-در-لیگ-و-استقلال-را-در-جام-حذفی-قهرمان-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود -  سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس را در لیگ قهرمان کنند و استقلال را در جام حذفی اما همه نقشه‌های آنها به هم خورد.به گزارش وبسایت نود ، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار دو تیم نفت تهران و استقلال خوزستان گفت: ابتدا به مردم عزیزمان به خاطر شهادت آتش نشانان تسلیت می‌گویم. امیدوارم دیگر در ممکلت‌مان چنین چیزهایی را نبینیم. فردا یک بازی سخت داریم و در دور برگشت نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم.

وی افزود: بازی با استقلال خوزستان برای ما خیلی مهم است. استقلال خوزستان دور برگشت را خوب شروع کرده و سعی‌مان را می‌کنیم که دست پر از زمین خارج شویم.

دایی در خصوص اینکه در نیم فصل دوم نفت مانند نیم فصل اول نتیجه نگرفته گفت: شما اگر نگاه کنید متاسفانه همه رویدادها و رخدادهایی که در مسابقات ما به وجود می‌آید به ضرر ما است. عوامل خارجی در روند نتیجه‌گیری تیم ما خیلی تاثیرگذار بوده است. در بازی استقلال و سپاهان همین وضعیت بود. نفت نباید در این دو بازی نتیجه را واگذار می‌کرد.

سرمربی نفت تهران در خصوص وکیل شخصی خودش که شایعه شده بود معاون حقوق باشگاه استقلال هم است تصریح کرد: اصلاً من این آقا را نمی‌شناسم. من یک وکیل دارم و آن آقای پیش‌بین است و این شخص تقریباً ۲۰ سال است که کارهای من را انجام می‌دهد. کارهای فوتبالی‌ام را هم آقای ابراهیمی انجام می‌دهد. متاسفانه این اخبار کذب زیاد است و کسانی که نتوانسته‌اند به اهدافشان برسند روی این مسائل تمرکز می‌کنند اما ما وقت پرداختن به این مسائل را نداریم و این موضوع را امروز من از مدیر رسانه‌ای تیمم شنیدم و اصلاً مایل نیستم که پیگیری کنم. ۳ - ۴ فرد با نام یزدانی داریم که یکی کشتی‌گیر و دیگری در شهرداری منطقه یک مشغول است و یک نفر هم داریوش یزدانی. متاسفم چنین خبرهایی منتشر می‌شود. من چه کار با باشگاه استقلال دارم که وکیلش، وکیل من هم باشد. این فردی هم که گفته شد را نمی‌شناسم.

وی در خصوص راهیابی تیم نفت به جام حذفی اظهار داشت: خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس را در لیگ قهرمان کنند و استقلال را در جام حذفی اما همه نقشه‌های آنها به هم خورد. اگر نگاه کنید در بازی‌های اخیر اشتباهات داوری همیشه به ضرر ما بوده، بی‌دلیل به ضرر ما خطا و پنالتی می‌گیرند و پنالتی‌هایی که باید به نفع ما گرفته شود، گرفته نمی‌شود. در بازی با استقلال یک جور اشتباه شد و در بازی ما در اصفهان مقابل سپاهان هم طور دیگر. من بازی استقلال خوزستان با سپاهان را تماشا می‌کردم و دیدم که پورموسوی تا محوطه جریمه داخل زمین شد، حالا من می‌خواهم این سوال را مطرح کنم که آیا محرومیتی که برای من اعمال شد عادلانه بوده یا خیر. نمی‌دانم کمیته داوران با چه فکر و تدبیری یک کمک داور خوزستانی را برای بازی ما مقابل استقلال خوزستان می‌گذارد که بعد با اشاره رسانه‌ها آن را تغییر می‌دهد.

دایی در خصوص وضعیت مالی باشگاه نفت گفت: در این خصوص صحبت نکنیم خیلی بهتر است، ما کلاً ۴۱ درصد پول گرفته‌ایم و در نیم فصل دوم هم دیگر پرداختی نداشته‌ایم. هرچقدر هم که پیگیری می‌کنیم کسی در باشگاه جوابگوی ما نیست. بچه‌های تیم قرار بود قبل از این بازی دیگر تمرین نکنند و حالا باید ببینیم بعد از بازی فردا چه اتفاقی می‌افتد. باید در خصوص مشکلات نفت منطقی صحبت کنیم. اگر شما نگاه کنید ما هم در اول فصل و هم در نیم فصل موفق به یارگیری نشدیم. در نیم فصل ما شش بازیکن را به باشگاه معرفی کردیم که امیدوار بودیم حداقل ۳ بازیکن جدید را به تیم اضافه کنیم اما متاسفانه تا الان نتوانسته‌ایم هیچ بازیکن جدیدی جذب کنیم. سایر تیم‌های لیگ برتری تیم‌هایشان را تقویت کردند به جز نفت که چند بازیکن مصدوم هم در اختیار دارد. ما در باشگاه نفت کسی را نداریم که با او صحبت کنیم، کسی که قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد و بتواند مشکلات ما را در جذب بازیکن حل کند.

سرمربی نفت تهران در خصوص اینکه چگونه بعضی افراد در ابتدای فصل اقدام به باشگاهداری در لیگ می‌کنند گفت: اینها همه سیاست‌های غلط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است که اینطور مسائل در فوتبال ما پیش می‌آید. مطمئناً باید تدابیری اندیشیده شود اشخاصی‌ که می‌خواهند باشگاهداری کنند اول فصل باید تضمین بدهند که از پس هزینه‌ها بر آیند.
طبقه بندی: بازی های لیگ، اخبار استقلال،

تاریخ : جمعه 8 بهمن 1395 | 02:59 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها