تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - ماجدی:دیگران نباید به درگیری منصوریان و فتح الله زاده ورود کنند

ماجدی:دیگران نباید به درگیری منصوریان و فتح الله زاده ورود کنند

ماجدی:دیگران نباید به درگیری منصوریان و فتح الله زاده ورود کنند

ماجدیدیگران-نباید-به-درگیری-منصوریان-و-فتح-الله-زاده-ورود-کنند

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: مسائل پیش آمده بین منصوریان و فتح الله زاده یک دوئل شخصی است و ما نباید به آن ورود کنیم.به گزارش وبسایت نود ، میرشاد ماجدی در خصوص حواشی پیش آمده در استقلال و مصاحبه‌های انجام شده بین منصوریان و فتح الله زاده اظهار داشت: خوشبختانه هر دو دوست ما افراد عاقل و بالغی هستند و لابد ادله‌ای برای خودشان دارند که اینگونه صحبت می کنند. این اتفاق را به یک دوئل شخصی تعبیر می‌کنم و معتقدم نه من و نه دیگران نباید به این موضوع ورود کنیم.

سرپرست سابق استقلال ادامه داد: به هرحال فتح الله زاده طی این سال‌ها زحمات زیادی برای استقلال کشیده و نباید زحمات ایشان نادیده گرفته شود. همه ما روزی شاگرد فتح الله زاده بودیم و او روزی مدیرعامل ما بوده است. باید حرمت او را نگه داریم. حرمت حاجی بر همه ما واجب است. وقتی حتی پرسپولیسی ها حرمت او را نگه می دارند، ما باید چیکار کنیم؟

ماجدی گفت: فتح الله‌زاده در استقلال هم درآمدزایی کرده، هم مقام آورده و هم بازیکن ترانسفر کرده است. آنهایی که می‌خواهند در باره او صحبت کنند و قضاوتش کنند اول به اندازه او در استقلال تلاش کنند و اثرگذار باشند همین کمپی هم که الان تیم در آن تمرین می‌کند در روزهایی درست شد که فتح الله زاده مدیرعامل استقلال بود. من اصلا کاری به این ندارم که زمین کمپ از کجا و چطوری آمده، ولی این اتفاق در زمان مدیریت حاجی افتاده است. 

پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: تنها می‌توانم بگویم که باید به فتح الله زاده خدا قوت گفت.

ماجدی در ادامه گفت: فتح الله زاده در زمان خودش تفکرات جدیدی داشت که ثمره آن به استقلال رسید. چرا همه مدیران نتوانستند مثل او کار کنند و افتخاراتش را تکرار کنند؟ چرا فتح الله زاده در اذهان باقی ماند؟ به خاطر تفکرات نوینی بود که در زمان مدیریتی اش داشت و افتخاراتی که برای استقلال کسب کرد.

 
طبقه بندی: لیگ قهرمانان آسیا، بازی های لیگ، اخبار استقلال،

تاریخ : جمعه 8 بهمن 1395 | 03:59 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها