تبلیغات


خرید ساعت مچی

|

صفحات پاپ آپ popup window

استقلالی نیوز - شوک فیفا به استقلال و منصوریان/ نقل و انتقالات برای آبی ها ممنوع شد!

شوک فیفا به استقلال و منصوریان/ نقل و انتقالات برای آبی ها ممنوع شد!

شوک فیفا به استقلال و منصوریان/ نقل و انتقالات برای آبی ها ممنوع شد!

فیفا-استقلال-را-محروم-کرد-ممنوعیت-نقل-و-انتقالات

وبسایت رسمی برنامه نود - فیفا استقلال را به خاطر دیرکرد در پرداخت بدهی‌هایش از فعالیت‌های نقل‌ و انتقالاتی منع کرد.

به گزارش وب سایت نود،  فیفا با ارسال نامه‌ای، باشگاه استقلال را از هرگونه فعالیت‌های نقل‌ و انتقالاتی منع کرد.


ظاهرا دلیل این امر تعلل استقلالی‌ها در پرداخت مطالبات عادل شیحی، هافبک آلمانی – مراکشی این تیم بوده است. به طور مثال اگر استقلالی‌ها قرار بوده تا روز سه‌شنبه مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند، طلب این بازیکن روز جمعه پرداخت شده است.

به همین دلیل فیفا استقلال را از هرگونه فعالیت‌های نقل‌ و انتقالاتی منع کرده است و مشخص نیست که در این میان وضعیت جپارف و تیموریان چه خواهد شد و آبی‌های پایتخت برای حل این مشکل دست به چه اقدامی می‌زنند.

علی‌اصغر مأنوسی‌فر کسی که طی سال‌های اخیر در زمینه فعالیت‌های بین‌المللی به باشگاه استقلال مشاوره می‌دهد در همین خصوص در گفتگو با فارس، گفت: آقایانی که در باشگاه حضور دارند بهتر می‌دانند که موضوع چیست اما استقلال چهار پرونده در فیفا دارد که یکی از آنها عادل شیحی بوده و مطالبات وی در موعد مقرر پرداخت نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که مگر در صورت عدم پرداخت مطالبات بحث کسر امتیاز مطرح نمی‌شود، گفت: این مطالب تخصصی است و شما می‌دانید باشگاه الشباب همین نیم‌فصل گذشته از نقل و انتقالات به خاطر پرداخت نکردن طلب یک بازیکن محروم شد یا در ابتدای فصل رئال مادرید با چنین مشکلی مواجه شد.

مأنوسی‌فر تأکید کرد: تعیین وضعیت رسیدگی به اینگونه جرائم توسط وکیل و کمیته تعیین وضعیت بازیکن مشخص می‌شود و بعضی‌ها پیگیر کسر امتیاز می‌شوند و بعضی‌های دیگر هم پیگیر ممانعت از نقل و انتقالات یک باشگاه. به طور مثال همین حالا کمیته انضباطی ایران اعلام کرده در صورتی که باشگاه‌ها به اندازه‌ای بدهی خود را به بازیکنان سابق پرداخت نکنند کارت بازی بازیکنان جدید آنها صادر نخواهد شد.

 
طبقه بندی: بازی های لیگ، اخبار استقلال، لیگ قهرمانان آسیا، مربی،

تاریخ : سه شنبه 5 بهمن 1395 | 07:52 ب.ظ | نویسنده : علی صفدری | نظرات

  • paper | ورزش | دانستنی ها